top of page
_50J5528_edited.jpg

SVATBY

Oslavte své životní jubileum nebo uspořádejte svatbu daleko od všedního shonu, na odlehlém místě uprostřed krásné přírody.

Ranch Jestřebice je tím nejlepším místem pro uspořádání svatby nebo oslavy v nádherném prostředí České Sibiře.
Každou svatbu a oslavu připravujeme s pečlivostí a individuálním přístupem.
U nás budete mít více času na sebe i své hosty, postaráme se o to, aby vše bylo dokonalé.

Nádherné prostředí

Prostory ranče jsou obklopeny krásnou přírodou, díky které na vaši svatbu či oslavu  nezapomenete nejen vy, ale také vaši hosté. Náš personál se Vám bude naplno věnovat a díky naší poloze můžete slavit klidně až do rána. Menu i s rautem Vám připravíme na míru dle vašich představ. K dispozici máme to nejlepší od českých farmářů, mezi naše Rancherské speciality patří ty nejkvalitnější uzeniny a jídla, jaká si jen dokážete představit.

Kompletní zázemí

Svatební brány na louce, ubytování v penzionu, luxusním srubu nebo apartmánu, restaurace se sálem v případě mokré varianty a krásná místa na ty nejhezčí svatební fotografie. Máme pro Vás spoustu svatebních dekorací, které jsou spolu s koordinací svatby v ceně pronájmu areálu. 

Jídlo té nejvyšší kvality

Připravíme Vám svatební menu i s rautem. Mezi naše aktivity kromě Ranče Jestřebice patří i Rancherské speciality, které vyrábí ty nejkvalitnější uzeniny  a jídla, jaká si jen dokážete představit. Díky nim dostanete na svatbě to nejlepší a v množství, že i o půlnoci bude co jíst.

IMG_6801_resize.jpg

SVATBA SNŮ
V PŘÍRODĚ ČESKÉ SIBIŘE

Řídíme se mottem
„místo, kam se budete chtít vracet“,
a proto si zakládáme na osobním přístupu.
Naše nabídka zahrnuje obřad, rozmanité gastronomické služby, bohatý program, skvělou párty a fantastické ubytování.

V případě potřeby můžeme zajistit i

kontakt na  profesionálního fotografa, kameramana, svatební floristku, DJ nebo živou kapelu.

_50J5512.JPG

SVATEBNÍ OBŘAD

Svatební obřad můžete mít pod širým nebem.
K dispozici máme krásnou slavobránu s výhledem na ranč a okolní krajinu.
Dále disponujeme menší přenosnou slavobránou, která může 
být umístěna dle Vašich představ kdekoli v našem areálu.
Najdete u nás k zapůjčení spoustu svatebních dekorací, lavičky, židle, slunečníky, piknikové deky. Vše v ceně pronájmu.

IMG_5557_resize.jpg
IMG_5663_resize-970x647.jpg
IMG_6053_resize-970x647.jpg

SVATEBNÍ HOSTINA
A UBYTOVÁNÍ

Svatby dokážeme uspořádat pro 20 až 180 hostů. Míst pro pořádání svatby je u nás několik. Venkovní stylové svatební místo u kovbojského salónu, kde je k dispozici hudební stage o velikosti 80m2, velká terasa s kapacitou až 180 sedících hostů, venkovní výčep, výdejní kuchyň, udírna, venkovní grill s ohništěm a kovbojský saloon s barem a krbem. Dalším místem je restaurace v našem penzionu s kapacitou 80 osob. Celkem u nás dokážeme ubytovat 53 osob. A v případě, že kapacita ubytování nestačí, není problém použít stany.

SVATEBNÍ MENU

Svatební menu si můžete individuálně doladit k dokonalosti přesně podle vašich chutí a našich možností. Svatební hostina může být servírovaná, formou rautu, venkovního grilování či kombinace obojího. Delikatesy, které od otevření ranče neustále zlepšujeme, Vás jistě “dostanou”. Umíme připravit dobroty i pro vegany a vegetariány a pokud to bude možné, rádi vyhovíme i vašim speciálním přáním.

DOPROVODNÝ PROGRAM

Pro dospělé i ty nejmenší můžeme zajistit i skvělý doprovodný program -

od vodění na koních, přes jízdu v dětské bugině až po lukostřelbu.

K zapůjčení máme zdarma piknikové deky, které podtrhnou pohodovou atmosféru celého dne.

CENA

Cena záleží na Vašich osobních požadavcích. Cenovou nabídku Vám dokážeme zpracovat na základě osobní schůzky u nás na ranči, kde s Vámi projdeme, jaké jsou naše možnosti a jaká jsou Vaše přání.

KONTAKT PRO SVATBY

Pro svatby máme předem vybookované všechny letní soboty, proto pro zjištění dostupnosti termínu volejte nebo pište.
kontaktní osoba: Justýna Houžvičková 
  telefon : 703 140 603     
email: info@ranchjestrebice.cz 

RECENZE ZÁKAZNÍKŮ

Eliška a Martin

Svatba na Ranchi Jestřebice byla opravdu jako sen. Přesně tak, jak jsme si to představovali. Měli jsme tu nejlepší svatbu :) Náš den jsme si vyjímečně užili a jako svatební místo pro nás Ranch vyhrává na plné čáře ve všech směrech. Kouzelné místo, okolí a celý areál , který je perfektně uzpůsobený a vybavený na svatbu, což nám ušetřilo spoustu starostí s přípravami. Jídlo byla naprostá fantazie a navíc připravené z vlastních surovin. My i hosté jsme byli opravdu nadšení a mlaskáme doteď. Ale HLAVNĚ vstřícný, usměvavý a ochotný personál i pan majitel, který dohlížel na to, aby vše klapalo. Všichni se tu na vás usmívají, neustále se ptají s čím je třeba pomoci, co pro vás mohou udělat atp. Je vidět, že všechny na ranči ty svatby vážně baví dělat. Tohle se dnes vidí opravdu málo a tvoří to výbornou atmosféru! Spousta hostů včetně fotografa za námi chodila a ptali se, jak jsme Ranch objevili. Že je to nádherné místo. Na focení ani video jsme nemuseli odjíždět na dlouhé hodiny pryč, protože areál a okolí srubu je tak fotogenické, že pro nádherné fotky stačilo poodejít pár desítek metrů a my tak mohli zůstat v blízkosti hostů a oslav. Tímto chceme moc poděkovat panu Houžvičkovi a slečně Matouškové a celému personálu, jak se o nás starali. Že naši svatbu skutečně vyzdvihli o několik úrovní výš a my na ten den budeme vzpomínat celý život. Rozhodně se budeme ještě vracet :)

Jakub R.

Dobrý den. Rád bych touto cestou vyslovil pochvalu celému týmu Vašeho ranče, který se staral o svatební hosty 5. 9. 2020. Musím říct, že již dlouho jsem neviděl tak milý a nadstandardně vstřícný a profesionální tým. Umím si představit, jak nepříjemné občas svatební akce plné přiopilých hostů umí být. Ale to, když kuchař zvládne s úsměvem přejít, že mu nalitý host tyká a říká vole, a přitom se mu odpovědí dostane parádní jídlo doopravdy cením. Nebo dámy na baru, které s úsměvem dělají nealko Mojito pro malé děti, a vůbec jim nevadí, že u toho dělají děti neskutečný kravál...Mohl bych takto pokračovat, nicméně chci říct veliké děkuji a prosím, vyřiďte to i týmu.Děkuji za krásný zážitek.

Tomáš a Lucie B.

Vybrali jsme si toto místo pro naši svatbu 😊 a díky tomuto místu to pro nás bude nezapomenutelný zážitek. Po osobním setkání jsme byli naprosto klidní, že náš svatební den proběhne bez problémů. Jsou zde lidi na správném místě, kteří mají zkušenosti a dokážou Vám správně poradit. V náš velký den probíhá personální organizace na jedničku, byl příjemný a ochotný. Chtěli bychom hlavně vyzdvihnout přátelské prostředí s neopakovatelnou atmosférou, krásné stylové ubytování, kouzelnou přírodu, gastronomickou specialitu a celkový lidský přístup ke všem hostům. Je zde velký výběr aktivit nejen pro děti, ale i dospělé 😉. Moc jsme si to užili a můžeme toto místo doporučit. Ještě jednou Vám moc děkujeme a přejeme spoustu vydařených akcí a spokojených klientů.

Anna M.

Na Ranchi jsme měli tu čest prožít náš svatební den 25.09.2020 😊 Místo nás absolutně okouzlila již při první prohlídce koncem roku 2019 a hned jsme si řekli, že TO je to MÍSTO 🤗 Ještě před svatbou jsme byli na jedné akci pořádané Ranchem a mohli jsme tak ochutnat umění jejich kuchyně a také omrknout personál 😊 To nás přesvědčilo ještě více, že Ranch Jestřebice je to pravé místo pro nás 🤩 Majitelé jsou lidé na svém místě, kteří udělají vše pro to, abyste si svatbu maximálně užili se vším všudy 😊 Nám nakonec svatební den propršel, měli jsme obřad venku, a i tak se podařilo vymyslet krásnou náhradní variantu, abychom nezmokli a byli pod střechou 😊 Za mě mohu Ranch Jestřebice (nejen na svatbu) doporučit, určitě nebudete litovat a hlavně ta příroda a okolí... To Vás dostane! 😇 Moc Vám děkujeme

Andrea P.

Na Ranchi jsme uspořádali svatbu pro téměř 100 hostů a byli jsme naprosto uchváceni! Skvělý, pozitivní a vstřícný personál a bezkonkurenční prostředí které si všichni hosté zamilovali. Místní speciality dotáhly náš den k dokonalosti! Lepší místo jsme si vybrat nemohli a už teď se těšíme na příští návštěvu. S vděčností,Novomanželé Divišovi

Lucie Č.

Krásný ranč v nádherné přírodě, na svatbu jako dělané, velmi příjemní zaměstnanci ranče a nejpohodlnější postele na světě!

Markéta a Tomáš

Kdybych mohla dám těch hvězdiček 20. Ranch Jestřebice je úžasné, kouzelné místo, my si tam řekli své ANO a byla to ta nejlepší volba, kterou jsme mohli udělat. Hned při první schůzce a prohlídce jsme věděli, že to je to pravé pro nás a náš svatební den. Majitelé jsou nejvíc milí lidé, které jsme poznali. Ochotní, vše co jsme chtěli navíc pro ně nebyl problém, vše zařídili, pomohli s radostí a úsměvem, aby jsme si svůj den mohli užít bez problémů. O personálnu nemluvě, opět skvělí lidé, pomohli se vším, milí, starali se o nás jak o vlastní 😃 Můžu jen a jen doporučit. Hned bez váhání bychom se tam vzali znovu. Určitě to nebyla naše poslední návštěva na Ranchi. Děkujeme za všechno!

Eliška a Petr

Rádi bychom Vám všem chtěli velice poděkovat za výbornou organizaci, hladký průběh celé akce a vstřícný přístup k nám i všem svatebčanům. Budeme vždy s láskou na náš velký den vzpomínat nejen my, ale i svatebčani, kteří byli nadšeni z úžasné atmosféry, výborného jídla a krásného místa. Přejeme Vám mnoho dalších krásných svateb ať se Vám i celému Ranchi daří.

kokotina 1.JPG

SVATEBNÍ POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

V případě zájmu o svatbu u nás na Ranči vyplňte prosím formulář a naše svatební oddělení vás co nejdříve kontaktuje.

Kontaktujte nás

Děkujeme za odeslání.

KDE NÁS NAJDETE?

bottom of page