top of page
_50J4499_edited.jpg

DOVOLENÁ

Ranch Jestřebice je areál o výměře více než 300 000 m². Svou rozlohou a možnostmi okolní krajiny České Sibiře nabízí nepřebernou škálu aktivního odpočinku a relaxace. Dovolenou si můžete užít individuálně a vybírat si z nabízených aktivit v době ubytování nebo si tyto aktivity můžete naplánovat při objednání včetně přesných časů ve vašich vybraných dnech. Tím si zajistíte 100% dostupnost aktivit a dle finanční náročnosti vám bude na aktivity poskytnuta sleva.

 

PENZION

Penzion Ranch Jestřebice nabízí ubytování v útulných sedmi dvoulůžkových pokojích, jednom třílůžkovém pokoji a dvou čtyřlůžkových pokojích. Další dva dvoulůžkové pokoje s rozkládacím gaučem jsou mimo hlavní budovu s krásným výhledem.

MARINGOTKA

Maringotka je ubytování pro nenáročné cestovatele nebo pro ty, kteří chtějí zažít dobrodružství propojené s přírodou. Pět lůžek bez dalšího vybavení a vymožeností naší doby vás zavedou do dob dávno zapomenutých. Na ohništi u maringotky si můžete ugrilovat rybu, kterou chytíte v našem rybníce, nebo grilovat čerstvá masa a uzené speciality z naší výrobny Rancherské speciality. Možnost využít stravy v penzionu je samozřejmostí. V ceně ubytování je snídaně již zahrnuta.

SRUB

Luxusní srub je dominantou ranče s výhledem na celý areál a místní přírodu. Čtyři ložnice s třinácti lůžky, dvě koupelny a společenský prostor s plně vybavenou kuchyní nabízí naprosté soukromí pro rodinu, přátele nebo kolektivy. Pohled z jižní terasy srubu na pastviny koní a skotu umocňuje nádhernou atmosféru přírody České Sibiře.

Západní zastřešená terasa je zejména v letních měsících vhodná pro odpočinek a relaxaci. Ničím nerušený výhled na pastviny koní a skotu v blízkosti lesa umocňuje prožitek Vaší dovolené. Terasa je vybavena grilem. Dodáme na objednávku čerstvé maso a uzeniny z Rancherských specialit na gril dle Vašich požadavků.

Nadstandardem je možnost mít vlastního kuchaře na celý den. V požadovanou dobu pro Vás připraví snídani, oběd, večeři a občerstvení v průběhu dne. Pro přípravu jídel z masa a masných výrobků používáme výhradně vlastní suroviny z naší výrobny Rancherské speciality. Tuto službu nabízíme pouze v pátek a sobotu.

Máte zájem strávit odpočinkový víkend nebo dovolenou ve srubu? V takovém případě kontaktujte managera ranče Jestřebice, který Vám vytvoří nabídku podle Vašich představ a přiblíží další možnosti zábavy či aktivního odpočinku.

TIPY NA VÝLET

1.jpg
8888.jpg
161861.jpg
tipy navýlet
4.jpg
884.jpg
7.jpg
8.jpg
10.jpg
11.jpg
66.jpg
9.jpg
12.jpg
13.jpg
16.jpg
14.jpg
17.jpg
15.jpg
18.jpg

KDE NÁS NAJDETE?

bottom of page