top of page
_50J4145.JPG

OSLAVY

S vybavením ranche a pestrosti aktivit dokážete oslavitopravdu cokoliv.

OSLAVY

Celý areál Ranch Jestřebice je ideálním místem pro všechny typy oslav. Ranč je zaměřen na venkovní oslavy pod širým nebem s využitím restaurace a baru v našem saloonu. Kapacita venkovních prostor je 180 osob, z toho uvnitř saloonu usadíme až 40 osob. Venkovní grily a pec nabízí možnosti přípravy hovězích a vepřových steaků nebo hamburgerů. Veškeré suroviny pochází z chovů místních farmářů z České Sibiře. Suroviny si sami zpracováváme a na gril připravujeme v naší výrobně Rancherské speciality. 

Pro oslavy ve vnitřních prostorách je k dispozici restaurace a konferenční místnost v penzionu Ranch Jestřebice s kapacitou 80 míst. Příjemné posezení a občerstvení formou rautu nebo české kuchyně připravíme dle vašich požadavků. Možnost ubytování přímo v penzionu. Pro ubytované hosty nabízíme wellness s vířivkou, masážní vanou a finskou saunou. 

Pro velmi náročné hosty máme k dispozici luxusní plně vybavený srub se čtyřmi ložnicemi, dvěma koupelnami, společenskou místností a dalším zázemím. Venkovní terasy na grilování nebo jen odpočinek nabízejí nádherný výhled na celý ranč a malebné okolí. Pokud se pro srub rozhodnete, kontaktujte manažera ranče Jestřebice, který vám vytvoří nabídku podle vašich představ a přiblíží další možnosti zábavy a aktivního odpočinku.

Nabízená místa pro vaši oslavu jsou vybavena projektorem a ozvučením. Ozvučení můžete využít sami dle svých potřeb, a to i na zábavné karaoke. Nebo vám zajistíme profesionálního DJ.  Pokud máte zájem o doprovodný program, můžete si vybrat z množství nabízených aktivit. Společně připravíme plán, jak tyto aktivity časově zahrneme do vaší oslavy.

SALOON

KDE NÁS NAJDETE?

bottom of page