top of page
_50J4145.JPG

OSLAVY

S vybavením ranche a pestrosti aktivit dokážete oslavit

opravdu cokoliv.

oslavy

Celý areál Ranch Jestřebice je ideálním místem pro všechny typy oslav. Ranč je zaměřen na venkovní oslavy pod širým nebem s využitím restaurace a baru v našem saloonu. Kapacita venkovních prostor je 180 osob, z toho uvnitř saloonu usadíme až 50 osob. Venkovní grily a pec nabízí možnosti přípravy hovězích a vepřových steaků nebo hamburgerů. Veškeré suroviny pochází z chovů místních farmářů z České Sibiře. Suroviny si sami zpracováváme a na gril připravujeme v naší výrobně Rancherské speciality. 

Pro oslavy ve vnitřních prostorách je k dispozici restaurace a konferenční místnost v penzionu Ranch Jestřebice s kapacitou 80 míst. Příjemné posezení a občerstvení formou rautu nebo české kuchyně připravíme dle vašich požadavků. Možnost ubytování přímo v penzionu. Pro ubytované hosty nabízíme wellness s vířivkou, masážní vanou a finskou saunou. 

Pro velmi náročné hosty máme k dispozici luxusní plně vybavený srub se čtyřmi ložnicemi, dvěma koupelnami, společenskou místností a dalším zázemím. Venkovní terasy na grilování nebo jen odpočinek nabízejí nádherný výhled na celý ranč a malebné okolí. Pokud se pro srub rozhodnete, kontaktujte manažera ranče Jestřebice, který vám vytvoří nabídku podle vašich představ a přiblíží další možnosti zábavy a aktivního odpočinku.

Nabízená místa pro vaši oslavu jsou vybavena projektorem a ozvučením. Ozvučení můžete využít sami dle svých potřeb, a to i na zábavné karaoke. Nebo vám zajistíme profesionálního DJ.  Pokud máte zájem o doprovodný program, můžete si vybrat z množství nabízených aktivit. Společně připravíme plán, jak tyto aktivity časově zahrneme do vaší oslavy.

saloon

Kontaktujte nás

Pokud máte jakýkoliv dotaz nebojte se nám napsat, rádi vám na vaše otázky odpovíme.

Tento formulář už nelze odeslat.

Děkujeme za odeslání.

kDE NÁS NAJDETE?

NAŠE ADRESA

Jestřebice 4

257 89 Heřmaničky

KONTAKT

Tel: +420 703 140 630

Email: info@ranchjestrebice.cz

  • Instagram
  • Facebook
  • Youtube
bottom of page