top of page
_50J4512.JPG

FIREMNÍ AKCE

Využijte stylové prostředí Ranche Jestřebice pro své klienty či zaměstnance.

FIREMNÍ AKCE

Ranch Jestřebice je ideálním místem pro konání firemních akcí. Saloon a jeho okolí nabízí akce pod širým nebem až pro 130 osob.

Přímo u Saloonu Vám na grilu připravíme hovězí nebo vepřové steaky, burgery a uzeniny.

Součástí firemních akcí mohou být i oblíbené aktivity, doplňkové programy nebo wellness. ​

Restaurace a konferenční místnost Penzionu Ranch Jestřebice je ideální pro pořádání firemních akcí až pro 80 osob.

 

Občerstvení formou rautu i jídla na gril připravujeme z vynikajících surovin. Hovězí a vepřové steaky, burgery a uzeniny zpracováváme v naší výrobně Rancherských specialit a zajištujeme tak 100% čerstvost a kvalitu. ​

 

Hudební produkce, aktivity, wellness nebo doplňkové programy jsou příjemným zpestřením celé akce.

Jako třešničku na dortu Vám nabízíme prohlídku výrobny rancherských specialit s odborným výkladem ZDARMA pro skupiny od 20 osob. ​

 

V penzionu je celkem 25 lůžek, čtyři lůžka (+ čtyři přistýlky) mimo hlavní budovu penzionu ve dvou apartmánech, pět lůžek je k dispozici v naší stylové maringotce a 15 lůžek v luxusním srubu.

 

​Parkování až pro 50 aut je přímo u penzionu a v areálu ranče se nachází další. ​

 

Firemní akce pro malé skupiny do 15 osob pořádáme v luxusně vybaveném srubu, který je dominantou areálu Ranch Jestřebice.

Prostředí srubu nabízí naprosté soukromí. Občerstvení připravujeme formou rautu bez obsluhy.

 

V případě požadavku zajistíme obsluhu nebo kuchaře, který připraví občerstvení dle Vašeho výběru.

 

K dispozici je 15 lůžek ve čtyřech ložnicích se dvěma koupelnami.

Kompletní nabídku pro Vás připraví manažer ranče.

TEAM BUILDINGY

Ranch Jestřebice je pro teambuilding přímo stvořený.

Krásná příroda České Sibiře, neomezené možnosti aktivit na 300.000 m² našich pozemků, několik typů ubytování, česká kuchyně, grilování hovězích a vepřových steaků a burgerů. To vše na jednom místě. Spousta možností aktivit.

Vaši představu detailně zpracuje manažer ranče, který Vám poskytne individuální péči od prvního kontaktu až po realizaci teambuildingu. Kromě ubytování a gastronomického zážitku se postaráme i o teamové aktivity vašich zaměstnanců.

Jako třešničku na dortu Vám nabízíme prohlídku výrobny rancherských specialit s odborným výkladem ZDARMA pro skupiny od 20 osob.

_50J4520.JPG

OBCHODNÍ SCHŮZKY

Pokud potřebujete zrealizovat obchodní schůzku v klidném prostředí, kde Vás nebude nikdo rušit, nabízí Ranch Jestřebice ideální podmínky.

Poskytneme Vám soukromí, konferenční místnost pro realizaci schůzky, občerstvení i případné místo pro následné posezení.

Váš požadavek detailně zpracuje manažer ranče, který vám poskytne individuální péči tak, aby se Vaše schůzka vydařila

dle Vašich představ.

_KHO9682.JPG

ŠKOLENÍ

Ideálním místem pro školení do 50 osob je plně vybavená konferenční místnost v Penzionu Ranch Jestřebice. Bezdrátový vysokorychlostní internet, dataprojektor a flipchart jsou samozřejmostí.

Občerstvení formou rautu nebo jednotným jídlem je možné připravit přímo v konferenční místnosti nebo nerušeně v restauraci penzionu. Restaurace penzionu je vynikajícím místem pro coffee break.

Pro vícedenní školení je k dispozici 25 lůžek přímo v penzionu. 8 lůžek v aprtmánech mimo hlavní budovu. Pět lůžek nabízí naše stylová maringotka a 15 lůžek luxusně vybavený srub. Pro relaxaci můžete využít wellness.

Pro malé skupiny je k dispozici luxusně vybavený srub, který nabízí malý útulný obývací pokoj s veškerým komfortem. Prostory nabízí kapacitu až 25 osob. Občerstvení je zajištěno formou rautu a samoobslužným

coffee break prostorem.

Na přání zajistíme obsluhu, případně kuchaře, který připraví občerstvení dle Vašeho výběru. Váš požadavek detailně zpracuje manažer ranče, který Vám poskytne individuální péči od první poptávky až po realizaci školení.

Metrostav-Logo-300x200.jpg
woodcompany-300x187.jpg

KDO UŽ U NÁS TEAMBUILDINGY POŘÁDÁ?

kooperativa-1-300x210.jpg
CRA-new-white.png
1024px-Česká_spořitelna_-_logo.svg_.png
Biogen_logo_logotype_symbol-300x100.png
cleevio-300x96.png
asseco-300x102.jpg
ct1-300x136.png
metrans-logo-300x95.jpg
nova-300x135.jpg
muller-300x177.jpg
purple-300x48.png
seznam-300x90.jpg
cropped-top09-logo-pruh1-300x100.png

KDE NÁS NAJDETE?

bottom of page